Przejdź do treści
Strona główna » Montaż kabiny prysznicowej

Montaż kabiny prysznicowej

  • przez

Nieszczelna kabina prysznicowa może spowodować zalanie łazienki , które doprowadzi do wielu uszkodzeń . Uszkodzenia mogą być poważne np. zniszczenie ścian i tynku , zalanie sąsiada , powstanie grzyba i pleśni . Grzyb i pleśń jest niebezpieczna dla naszego zdrowia , dodatkowo pozostawia nieprzyjemne zapachy . Standardowy silikon , fugi i uszczelniacze mogą zatrzymać wyciek prysznica na krótki okres czasu . Problem powróci ponownie z większymi uszkodzeniami niż to, od czego zacząłeś . Dzięki temu konieczne są natychmiastowe naprawy kabiny prysznica , czasami sprawa jest prosta i wystarczy wymienić silikon i problem zniknie . W trudniejszych przypadkach trzeba zdemontować kabinę i brodzik , a nawet wymienić płytki na ścianie .

Montaż kabiny prysznicowej Kraków

Usługi hydrauliczne Kraków może pomóc w naszej awarii prysznica . Używając specjalistycznych produktów uszczelniających i ponownego fugowania, które rozwiążą problem bez wycieków .

Możemy również wykonać poważną naprawę czyli wymianę kabiny

Ludzie traktują swoje prysznice jako swoje osobiste SPA . Można wejść i zrelaksować się po długim dniu pracy, aby odświeżyć się i pozbyć zmęczenia .
Nawet jeśli nie widzisz prysznica jako miejsca odpoczynku , nadal musi być w dobrym stanie .

Naprawa nieszczelnej kabiny prysznicowej wymaga jak najszybszej reakcji/działania , zanim uszkodzenie wody doprowadzi do większych problemów . Często zdarza się że zalejemy sąsiada piętro niżej
Usługi hydrauliczne Kraków może szybko zająć się wszystkimi naprawami pryszniców w Krakowie .
Nasz profesjonalny zespół w hydraulików rozumie znaczenie szybkiego naprawiania nieszczelnych instalacji hydraulicznych .
Typowy montaż kabiny prysznicowej trwa od kilku godzin , nawet do kilku dni . Wszystko zależy od stopnia uszkodzeń jakie powstały w wyniku zalania . Zdarza się ze użytkownik kabiny natryskowej nawet nie wie że jest nieszczelna . Po naprawie prysznic będzie gotowy do użycia następnego dnia .
Możemy również zająć się naprawami instalacji wodnej/kanalizacyjnej i ogólnymi remontami łazienek .